Náš příběhSpolečnost EXENTRI byla založená v roce 1996 v krajině nádherných fjordů a půlnočního slunce - v Norsku.

Používání platebních karet koncem tisíciletí prudce vzrostl. Dva mladí Norové se proto rozhodli, že uspokojí poptávku po malých a modernějších peněženkách a vyrobí peněženku, která bude malá, praktická a vždy po ruce.

 

Tak vznikla EXENTRI - malá peněženka, která v sobě kombinuje to nejlepší z klasických peněženek a uspokojí i modernější potřeby - víc místa pro platební a nákupní karty, ale zároveň s dostatkem místa pro bankovky a rychlou dostupností k nejpoužívanějším dokladům.

 

Po několika testech tak vzniknul jedinečný systém, v kterém je peněženka malá, štíhlá a zároveň i funkční a estetická.

 

V průběhu pár let zájem o kvalitní peněženky narůstal a díky němu společnost rozšířila nabídku o nové modely a barevné provedení.

 

V České a Slovenské republice je výhradním distributorem těchto peněženek společnost HAPPY DISTRIBUTION LTD.

V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte na info@exentri.cz nebo +421 948 88 88 55.

 


 

 

Elegantní

Vyrobena z pravé kůže různých úprav a barev s luxusním vzhledem. Hodí se nejen k saku do práce, do kabelky v elegantní společnosti, ale taky do kapsy od kalhot na běžný den

 

 

Praktická

Peněženka EXENTRI je velmi praktická díky promyšlenému způsobu ukládání karet, dokladů a bankovek. Jednoduše ji složíte a bez problémů otevřete a zavřete i pomocí jedné ruky.

 

 

Vždy po ruce

Díky svojí minimální velikosti v složeném stavu se vleze nejen do každé kapsy, ale i do malé kabelky. Máte ji tak vždy po ruce.

 

 

V luxusním balení

Vaši novou peněženku EXENTRI Vám doručíme zabalenou v luxusní krabičce. Je tak připravena potěšit Vaše blízké téměř okamžitě.

 

 

 


 

 

Společnosť HAPPY DISTRIBUTION LTD je výhradním distributorem kožených peněženek EXENTRI pro Českou a Slovenskou republiku. Zboží dodáváme ze svého skladu na Slovensku.

V případě zájmu o další prodaj našeho sortimentu nás konktatujte se žádostí o zaslání velkoobchodního ceníku a podmínek prodeje na info@exentri.cz nebo telefonicky +421 948 88 88 55.

Copyright 2015 - 2024 © Exentri.cz