Velkoobchod

Vlastníte kamennou prodejnu nebo e-shop a rádi by jste doplnili EXENTRI do Vašeho sortimentu?

Neváhejte nás kontaktovat, obratem Vám zašleme velkoobchodní ceník a další informace:

 

info@exentri.cz nebo +421 948 88 88 55 (Slovenský mobilní operátor)

 

Pro online obchodníky máme k dispozici kompletní propagačný materiál jako jsou fotografie produktů, podklady pro tisk letáků a reklamní banery, videa.

Pro retailové prodejce jsou k dispozici taky exklusivní pultové stojany.
                   

 


 

 

Elegantní

Vyrobena z pravé kůže různých úprav a barev s luxusním vzhledem. Hodí se nejen k saku do práce, do kabelky v elegantní společnosti, ale taky do kapsy od kalhot na běžný den

 

 

Praktická

Peněženka EXENTRI je velmi praktická díky promyšlenému způsobu ukládání karet, dokladů a bankovek. Jednoduše ji složíte a bez problémů otevřete a zavřete i pomocí jedné ruky.

 

 

Vždy po ruce

Díky svojí minimální velikosti v složeném stavu se vleze nejen do každé kapsy, ale i do malé kabelky. Máte ji tak vždy po ruce.

 

 

V luxusním balení

Vaši novou peněženku EXENTRI Vám doručíme zabalenou v luxusní krabičce. Je tak připravena potěšit Vaše blízké téměř okamžitě.

 

 

 


 

 

Společnosť HAPPY DISTRIBUTION LTD je výhradním distributorem kožených peněženek EXENTRI pro Českou a Slovenskou republiku. Zboží dodáváme ze svého skladu na Slovensku.

V případě zájmu o další prodaj našeho sortimentu nás konktatujte se žádostí o zaslání velkoobchodního ceníku a podmínek prodeje na info@exentri.cz nebo telefonicky +421 948 88 88 55.

Copyright 2015 - 2023 © Exentri.cz